"Viss ir ceļš" ar Hariju Stradiņu no Alūksnes

Radošums, viedums un atļaušanās būt citādam. Tā varētu teikt par dabiskā koka apstrādes meistaru Hariju Stradiņu no Alūksnes, kurš 22. februāra vakarā viesojās Gulbenes novada  bibliotēkā.

"Dzīve ir kā rotaļu laukums. Jo nopietnāks esi, jo nolemtāks. Mēs par daudz vērtējam – sevi, citus. Jāmācās būt brīvākiem, vērīgākiem un saprotošākiem", saka Harijs.

Šķietami nevajadzīgā lieta, kāds vecs koks, zars pie Harija kļūst par unikālo. Katrs viņa darinājums – mākslas, interjera  priekšmets vai mēbele  ir ar savu stāstu. Radot kādu priekšmetu, vispirms tiek domāts par to cilvēku, kam tā piederēs.  "Mans uzdevums ir sapludināt fiziku ar liriku", joko Harijs.

Paldies Harijam par dalīšanos savos brīnišķīgajos stāstos, par atvērtību un arī praktiskiem padomiem, ko novērtēja viņa amata brāļi.

Indra Logina,
Gulbenes novada bibliotēka