Pirmā epizode raidījumu ciklā “BĻ*1”

“Pagalma panikas”* koncepta ietvaros tapis raidījumu cikls “BĻ*VIENS” (“BĻ*1”), kura pirmā epizode jau pieejama skatītājiem!

“Bļāviens!” - popularitāti ieguvis izsauciens, ko visbiežāk izmantojam neērtās situācijās un reizēs, kad kaut kas izgājis ārpus rāmjiem vai pavisam greizi. Ar to veiksmīgi aizstājam arī slāvisko žargonvārdu, jo dažkārt situācijas mēdz būt tik piesātinātas emocijām, ka spēcīgi nolamāties ļoti vajag. Par šādām reizēm, par prāta uzceltām robežām, komforta zonu, izkāpšanu no tās, cīnu ar stereotipiem, bažām un bailēm ir raidījums “BĻ*1”, kura centrā - jauni un iedvesmojoši cilvēki Gulbenes novadā.

21. gadsimts ir strauju pārmaiņu laiks: mūsu ikdienu ir iekarojušas tehnoloģijas un dažādi trendi;  vērtības, cilvēka pasaules redzējums un uztvere iegūst arvien jaunas aprises. Šajā notikumu, procesu un pārmaiņu virpulī nenoliedzami ir svarīgi neapmaldīties, tādēļ mūsu prāti nereti uzceļ dažādas robežas un sienas. Mēs uzbūvējam uzskatus, kas balstīti sabiedrībā iestagnējušos stereotipos, baidāmies izkāpt ārpus komforta zonas, ļaujamies bažām, ka uz mums cilvēki raudzīsies citādi, ja atļausimies būt paši. Kas notiek, kad mēs ļaujam savam ikdienas burbulim saplīst? Uz to raidījumā tiek meklētas atbildes.

Pirmā epizode

Pieejama te: https://youtu.be/HMTCY6LC5r8

Kā pirmais raidījumā “BĻ*1” viesojas bijušais basketbolists, treneris Artūrs Brūniņš, kurš “Pagalma panikas” komandu aizved uz Šķieneru sporta zāli - vietu, kuras sienās glabājas Artūra bērnības atmiņas un pirmie soļi plašajā basketbola pasaulē. Pie rozā “Pagalma panikas” galda norisinās saruna par bērnības atmiņām, basketbolu, naudas pelnīšanu, izšķirošiem lēmumiem, likstām un spožmirkļiem, kas pāri visam. Raidījuma ietvaros Artūram sevi jāizaicina - jānobrucina kāda prāta uzcelta robeža, jāizkāpj no komforta zonas, jāļauj uz sevi paraudzīties citādi. Tā, lai BĻ*VIENS ir īsts un no sirds!

Turpmāk jauna epizode būs skatāma ik mēnesi “Pagalma panikas” Youtube kanālā un Instagram TV.

*”Pagalma panika” ir 2020. gada vasarā tapis jauneklīgs pasākumu un aktivitāšu koncepts, kas paplašina robežas, lauž iestagnējušus stereotipus, runā par aktuālo 21. gadsimta mainīgajā pasaulē un atklāj kultūras norišu daudzējādos formātus.