Noslēdzas neformālās izglītības programma "Medijpratība un debašu kustība"

8. aprīlī norisinājās noslēdzošais pieaugušo neformālās izglītības programmas “Medijpratība un debašu kustība” seminārs “Loģikas kļūdu darbnīca un debašu kustības uzsākšana Gulbenes novadā”. Tāpat kā 1. aprīļa seminārs par debašu kultūru, arī šis norisinājās Gulbenes novada valsts ģimnāzijā, kopā pulcējot skolēnus, kuriem debašu tēma šķita saistoša un noderīga.

Līdztekus ģimnāzistiem, semināra aktivitātēs ar atdevi iesaistījās arī Gulbenes 2. vidusskolas skolēni. Aplūkoto tēmu loks iesākās ar APES argumentu veidošanas modeļa atkārtošanu. Pēc tam tika apgūts atspēkošanas četru punktu modelis, izspēlēts debašu teniss, loģikas kļūdu spēle, kā arī tika gūta informāciju par debašu kluba izveidi.

Atsauksmes pēc semināra no skolēnu puses bija pozitīvas – gan par satura kvalitāti, gan par lektora darbu, gan par iegūto zināšanu pielietojumu ikdienā.

Ticam, ka dzirdētais, redzētais un piedzīvotais dos impulsu aktīvu debašu klubu izveidei Gulbenes novadā!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Pieaugušo neformālās izglītības programma “Medijpratība un debašu kustība” tiek realizēta ar Gulbenes novada pašvaldības finansiālu atbalstu. Līdzfinansējums piešķirts Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā.

 

Liene Baranovska
Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste