Projekts “Dabas (T)elpa bibliotēkā”.

Augustā Gulbenes novada bibliotēka uzsāka realizēt projektu “Dabas (T)elpa bibliotēkā”. Projekta mērķis ir iepazīstināt bērnus un jauniešus, un pārējos interesentus ar latviešu rakstnieku sarakstītajām grāmatām par dabu, rosinot lasīšanas kā jēgpilnas nodarbes pieņemšanu ikdienā; mudinot  iegūtās zināšanas par dabas aizsardzību pielietot praktiski. Pirmā tikšanās notika ar dabas pētnieku Māri Olti un ornitologu Viesturu Ķerus.

30.09. Gulbenes novada vidusskolā viesosies bērnu grāmatu autore un ilustratore Linda Kukare-Aldersone.
Linda Kukare-Aldersone dzīvo Rankā un strādā Rankas pamatskolā.

Rakstniece ir autore bērnu grāmatām "Traktoriņš Brum-Brumā" , "Piedzīvojumi Lielmežā", "Lielmeža iemītnieku piedzīvojumi pilsētā”. Lielmežs ir brīnišķīga vieta, kur dzīvo dažnedažādi zvēriņi. Tajā sastapsi gan Vāverīti Dženiju un Trusīti Eniju, gan Zaķi Razbainieku, Klibo Āpsi un vēl daudzus citus meža iemītniekus. Gadalaiki nomaina viens otru, bet lielmežnieki nebeidz vien iekulties dažādos piedzīvojumos - gan sastrādāt dažādas blēņas, gan paveikt arī labas lietas. Uzrakstīto grāmatu ilustratore ir pati autore un viņas dēls Gustavs.

Pasākumu ciklu “Dabas (T)elpa bibliotēkā” atbalsta VKKF.