Āra spēļu maratons Daukstu pagasta bibliotēkā

12. jūlijā Daukstu pagasta bibliotēka rīkoja pasākumu “Āra spēļu maratons”, uz kuru pulcējās gan mazie, gan lielie spēlētāji un to atbalstītāji.

Maratona dalībnieki saņēma āra spēļu vērtējuma kartītes, pēc kurām norādītās spēles varēja izspēlēt un attiecīgi iegūt punktus. Pašiem mazākajiem maratona dalībniekiem tika piedāvātas spēles, kas piemērotas viņu vecumam. Visi spēlētāji varēja lepoties ar saviem sasniegumiem, jo kāds bija veiksmīgāks, kāds zinošāks vai ātrāks. Spēlētāji pārbaudīja savas latviešu alfabēta zināšanas, iepazinās ar bibliotēkas telpām, kurās bija jāuzmeklē atbilde. Un kur vēl lielāku gandarījumu, kad spēļu maratona beigās tiec pie negaidītas balviņas. Paldies par pozitīvo un draudzīgo atmosfēru visiem dalībniekiem! Uz tikšanos ĀRA SPĒĻU MARATONĀ arī nākošgad!

Jau gadu Daukstu bibliotēka piedāvā izmantot lielās āra spēles “Milzu domino”, “Riču raču”, “Milzu dambreti”, “Trāpi mērķī” un “Samezglojies”, kas iegādātas, pateicoties Gulbenes novada bibliotēkas realizētajam projektam “Āra lasītavu izveide pagastu bibliotēkās - jauna iespēja iedzīvotājiem”. Bibliotēkas lielās āra spēles iespējams izsniegt arī uz mājām. Vairāki Daukstu bibliotēkas lietotāji to jau dara un ir sajūsmā par iespēju dažādi pavadīt savu brīvo laiku. Laipni gaidīti Daukstu bibliotēkā!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kristīne Mezīte
Daukstu pagasta bibliotēkas vadītāja