Aktivitātes martā Tirzas pagasta bibliotēkā

17. martā Tirzas pagasta bibliotēkā sākām gaidīt Lieldienas; gatavojām Lieldienu dekorus, no kuriem galā vienu kompozīciju salikām. 20.martā Tirzas pirmskolas iestādē turpinājām dekoru gatavošanu, lasījām grāmatas par Lieldienu tradīcijām un svinēšanu, par pavasara gaidīšanu.

24.martā pēc atceres pasākuma Kancēna kapos, turpinājām sarunu pie tējas tases ar E.Zemnieku, kurš dalījās savās atmiņās par “tiem laikiem”. Skatījāmies amatieru video no iepriekšējo gadu sarunām.

27.martā e-nedēļas ietvaros “Vari būt drošs internetā” piedalījās 1.-2.klases skolēni. Tika atminētas krustvārdu mīklas saistībā ar datora un interneta terminiem, aizpildīta aptauja par drošību internetā un skatītas pamācošas filmiņas, pēc kuru noskatīšanās bija jāatbild uz jautājumiem. Katrs skolēns pats sevi “pieskaitīja” e-nedēļas skaitītājā.

30.martā e-nedēļas ietvaros “E-pakalpojumi” par VSAA pakalpojumiem portālā www.latvija.lv stāstīja VSSA speciāliste I.Zelča. No apmeklētāju puses bija daudz jautājumu, uz kuriem prezentācijas laikā speciāliste arī atbildēja.

Agrita Petrovska
Tirzas pagasta bibliotēkas vadītāja