Novada kolekcijas

 

 • Stāstu talka

  Stāstu talka

  Gulbenes novada iedzīvotāju atmiņu stāsti par bērnību - stāsts par savu vārdu, skolas gaitām, dzīves apstākļiem, ikdienu, spēlēm, rotaļām un pastrādātajiem nedarbiem.

 • My Community 2020 (Mana kopiena 2020)

  My Community 2020 (Mana kopiena 2020)

  Iepazīstot novada kultūrvēsturi, projekta ietvaros izstrādātas 16 video īsfilmas par Gulbenes novada vietām, personībām, vēsturi un kultūras aktivitātēm.

 • Digitālā bibliotēka

  Digitālā bibliotēka

  Digitālā bibliotēka ir pieeja Latvijas arhīvu, muzeju, bibliotēku, organizāciju, kopienu un privātpersonu uzkrātajiem attēliem, dokumentiem, periodiskajiem izdevumiem, grāmatām, kartēm, muzeju priekšmetiem, gleznām, notīm, kinofilmām, skaņas un video ierakstiem.

 • Novadnieku mūzika

  Novadnieku mūzika

  Lai izveidotu novadnieku mūzikas ierakstu kolekciju, tika izstrādāts un realizēts projekts „Gulbenes novadnieku mūzikas ieraksti – kultūrvēsturiskā mantojuma sastāvdaļa”. Kolekcijā var iepazīties ar novadnieku devumu kora un populārās mūzikas jomā.

 • Gulbenes novads fotogrāfijās (1949-1989)

  Gulbenes novads fotogrāfijās (1949-1989)

  Projekta „Fotogrāfiju un atmiņu stāsti” ietvaros kolecijā apkopotas fotogrāfijaspar Gulbenes novada sabiedrisko un kultūras dzīvi, izglītību, tautsaimniecību, laika posmā no 1949. līdz 1989.gadam.