Ziemeļvalstu Literatūras nedēļa 2021

Gada vistumšākajā laikā vairākos tūkstošos publiskajās un skolu bibliotēkās Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs vienlaicīgi tiek iedegtas sveces un lasīta kopīgi izvēlēta grāmata.  Šī gada tēma - "Sapņi un ilgošanās" – tieši tas, kas mums šobrīd ļoti vajadzīgs, jo esam ceļā uz gaismu !

Šogad izvēlētie lasījumi nāk no Olandes, lai pievērstu uzmanību Olandes pašpārvaldes simtajai gadadienai.

Šonedēļ Rītausmas stundās kopā ar bērniem lasīsim 2018.gadā Ziemeļvalstu Padomes bērnu un jaunatnes literatūras balvai nominēto Kārinas Ērlandsones grāmatu "Pērļu zvejniece" un citas grāmatas, kā arī kopā ar bērniem uzzināsim vairāk par Ziemeļvalstīm !

Piedāvājums – ja vēlaties pieteikt klasi šādai nodarbībai, zvaniet 64473266 vai rakstiet : anda.krima@gulbenesbiblioteka.lv

Vakarā pieaugušajiem piedāvāsim noklausīties fragmentu no Sallijas Salminenes klasiskā romāna "Katrīna".

Uzzini vairāk par Ziemeļvalstu Literatūras nedēļu 2021  https://www.nordisklitteratur.org/lv

#NORDISKLITT21