Trešā Atmoda un mūzika

8. oktobrī plkst. 11.00 projekta “Vējaina diena” ietvaros Gulbenes novada vidusskolā norisināsies tikšanās vidusskolēniem ar mūzikas kritiķi un žurnālistu Uldi Rudaku. Plkst. 19.00 DJ Uldis Rudaks iegriezīs tematisku ballīti 80-to gadu noskaņās Atmodas laika diskotēkā pieaugušajiem Gulbenes kultūras centra disko zālē.

Uldis Rudaks ir latviešu mūzikas žurnālists un kritiķis, radio raidījumu vadītājs un dīdžejs. “Zibens pa dibenu” ir Ulda Rudaka autorraidījumus, kurā tiek apskatīti labākie albumi, kas iznākuši kopš ilgspēlējošo vinila plašu pirmsākumiem Latvijā sešdesmito gadu beigās līdz pat mūsu dienām. U.Rudaks ir labi pazīstams pašmāju mūzikas aprindās, publicējis vērienīgu grāmatu par Latvijas rokmūzikas vēsturi “Rokupācija”. Šī grāmata ir kā liecība par redzēto, dzirdēto, izjusto, pārdzīvoto, pazaudēto un izsapņoto. Tā ir neparasta latviešu rokmūzikas vēsture - vēstījums caur tajā iesaistīta cilvēka pieredzi.

Atmodas laika diskotēkā vietu skaits ierobežots, aicinām iepriekš pieteikties pa tālruni 64474825 vai e-pastu liene.baranovska@gulbenesbiblioteka.lv!

Tikšanās tapusi projekta “Vējaina diena” ietvaros, kur kopā pulcējam Trešās Atmodas lieciniekus, lai par vēsturiskajiem notikumiem runātu interesanti, personiski, sadzīviski, reāli, politiskās peripetijas skaidrojot arī ar mākslas un kultūras starpniecību.

Projekts “Vējaina diena” tiek īstenots ar Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Latvijai - 100” atbalstu.

 

 


 

Informāciju sagatavojusi:
Liene Baranovska,
Gulbenes novada bibliotēkas
sabiedrisko attiecību speciāliste
64474825, liene.baranovska@gulbenesbiblioteka.lv