Tikšanās ar sociālantropoloģēm

4.aprīlī plkst.18.00 gaidām uz tikšanos ar sociālantropoloģēm - Elīnu Kursīti un Lieni Milleri, kuru kopdarbs ir grāmata "Nākamā pietura - mājas".
Par grāmatu:
Bildēs, gan stāstos grāmatā apkopo, kā staciju ēkas un tās iemītnieki turpina savu dzīvi kādreiz pasažieriem tik nozīmīgajos dzelzceļa pieturpunktos.
Grāmatā aprakstītas vairāk nekā 200 pasažieriem slēgtās Latvijas dzelzceļa stacijas. Kas notiek ar šīm ēkām? Vai kāds tajās dzīvo? Kā ir dzīvot "uzgaidāmajā telpā" un, galu galā, cik kubi malkas jāizkurina, lai piesildītu telpu, kurā savu laiku kādreiz kavējuši simtiem ceļinieku?
Īpašu interesi raisīja tās stacijas, kurās kādreiz bijusi, taču dažādu iemeslu dēļ pārtraukta pasažieru uzņemšana. Šīm stacijām un cilvēkiem, kas tās atceras vai grib iepazīt, arī veltīta šī grāmata.
Šis darbs ir unikāls ne tikai no neskaitāmo likteņstāstu viedokļa un sociāli antropoloģiskā skata punkta. Dzelzceļu etuziasti to patiesi novērtēs arī kā būtisku ieguldījumu dzelzceļa vēstures pētniecībā.
Avots: satori.lv

Projekts "Viņu stāsts" tiek īstenots ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

4.aprīlī plkst.18.00 gaidām uz tikšanos ar sociālantropoloģēm - Elīnu Kursīti un Lieni Milleri, kuru kopdarbs ir grāmata "Nākamā pietura - mājas". afiša