Tikšanās ar rakstnieci Aneti Grīnbergu

Tikšanās ar jauno fantāzijas rakstnieci Aneti Grīnbergu

Gulbenes novada bibliotēka turpina tikšanos/diskusiju ciklu “Citādā realitāte”, kura laikā jaunieši no 9. līdz 11. klasei iepazīsies ar Latvijas jaunajiem fantāzijas un fantastikas grāmatu autoriem. Tikšanās paredzētas diskusijas formā, kurā jaunieši kopā ar rakstniekiem mēģinās atbildēt uz jautājumiem – kāpēc jaunieši visbiežāk izvēlas lasīt fantāzijas literatūru un kāpēc bieži tā tiek lasīta angļu valodā?; vai Latvijā ir laba fantāzijas literatūra?; cik viegli/grūti ir būt par rakstnieku Latvijā?

6.aprīlī aicinām uz tikšanos ar fantastikas grāmatas “Draņķozols” autori Aneti Grīnbergu.

Anete Grīnberga ir ieguvusi izglītību Latvijas Mākslas akadēmijas animācijas nodaļā, tomēr viņai radusies vēlme iztēlotos varoņus iedzīvināt nevis zīmējumos, bet gan romānā. 2022.gadā ir iznākusi viņas debijas grāmata “Draņķozols”, kurš tapis iedvesmojoties no teikām un nostāstiem par vilkačiem. Grāmatu Gulbenes novada bibliotēkas bibliotekāres iekļāva Vasaras lasāmo grāmatu sarakstā.

Tikšanās ar Aneti Grīnbergu notiks 6. aprīlī Gulbenes novada bibliotēkā plkst. 11:00 un plkst.11:50, īpaši aicināti skolēni un fantastikas darbu cienītāji.

Tikšanos/ diskusiju ciklu “Citādā realitāte” atbalsta VKKF.

Tikšanās ar jauno fantāzijas rakstnieci Aneti Grīnbergu