Tikšanās ar rakstnieci Agnesi Vanagu

Augustā Gulbenes novada bibliotēka uzsāka realizēt projektu “Dabas (T)elpa bibliotēkā”. Projekta mērķis ir iepazīstināt bērnus un jauniešus, un pārējos interesentus ar latviešu rakstnieku sarakstītajām grāmatām par dabu, rosinot lasīšanas kā jēgpilnas nodarbes pieņemšanu ikdienā; mudinot  iegūtās zināšanas par dabas aizsardzību pielietot praktiski. Jau notikušas tikšanās ar dabas pētnieku Māri Olti, ornitologu Viesturu Ķerus un bērnu grāmatu autori un ilustratori Lindu Kukari-Aldersoni. 7.10. Gulbenes novada vidusskolas 4.klases skolēni tiksies ar rakstnieci Agnesi Vanagu.

Agnese Vanaga ir trīs bērnu mamma, bērnu grāmatu autore un zaļā dzīvesveida entuziaste. Viņa ir studējusi finanšu vadību un filoloģiju LU un vairākus gadus strādājusi par žurnālisti. Viņa ir autore bērnu grāmatām "Plastmasas huligāni" un “Plastmasas huligāni. Draugs pazudis”, kuras iekļuvušas pārdotāko grāmatu augšgalā. Grāmatās ir atainota pieaugušo neapdomīgā rīcība attiecībā uz vidi un bērnu patiesā apņēmība to mainīt!
“Labsajūta rodas arī no viena uzrakstīta teikuma. Cenšos izbaudīt procesu. Ja ir uzrakstīts labi, ja tā ir laba ideja, kas ir pierakstīta, ir gandarījuma sajūta, kas visu dienu iekrāso pozitīvi un jauki,” atzīst Agnese.

Pasākumu ciklu “Dabas (T)elpa bibliotēkā” atbalsta VKKF.