Tikšanās ar grafoloģi Anitu Milleri

27. augustā plkst.17.00 Gulbenes novada bibliotēkā tikšanās ar grafoloģi Anitu Milleri “Rokraksts kā cilvēka individualitātes izpausme”.

Tikšanās laikā A.Millere stāstīs par to, ko pēta un atklāj grafoloģija, kas ir rokraksta analīze un kā tā tiek izmantota praksē. Uzzināsim, ko var un ko nevar noteikt ar rokraksta analīzes palīdzību. Gūsim atbildes uz jautājumiem, kādas emocijas un rakstura īpašības atklāj ar roku rakstītie teksti; kāpēc rokraksts ir mainīgs un kas to ietekmē.

Anita Millere ir dzīvē daudz pieredzējusi grafoloģe, kura izglītību guvusi Anglijā. Viņa ir Amerikas rokrakstu analīzes asociācijas sertificētais biedrs, daudzus gadus praktizējusi grafoloģiju – rokraksta analīze, rokraksta ekspertīze, grafoterpija, grafoanalītika. A.Millerei ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Lielbritānijas grafologu asociāciju; tiek veikta savstarpēja pieredzes apmaiņa ar Krievijas un Vācijas praktizējošiem grafologiem.

Ja vēlies uzzināt ko vairāk par šo neparasto zinātni, nāc uz tikšanos! OBLIGĀTA iepriekšēja pieteikšanās: liene.baranovska@gulbenesbiblioteka.lv vai 64474825.

Tikšanās laikā tiks ievēroti visi attiecīgajā brīdī valstī noteiktie drošības noteikumi.

Informāciju sagatavoja:
Liene Baranovska