Preses izdevumi Gulbenes novada bibliotēkā 2021.gadā

Šogad saviem esošiem un topošiem lasītājiem piedāvājam šādus periodiskos izdevumus :

Laikrakstus:
Diena; Dienas Bizness; Dzirkstele; Gulbenes Novada Ziņas; Ielūkojies; Ievas Padomu Avīze; Izglītība un Kultūra; Konteksts; Kultūras Diena; Kultūrzīmes; Latvijas Avīze; Meža Avīze; МК Латвия.

Žurnālus :

Annas Psiholoģija; Astes; Ārsts.lv; Bilance; Burda; Burda. Детская мода; Citādā Pasaule; Copes Lietas; Dari Pats; Dārza Pasaule; Deko; 9Vīri; Ej; Enerģija un Pasaule; Geo; Ieva; Ievas Dārzs; Ievas Stāsti; Ievas Veselība; Ievas Virtuve; Ilustrētā Pasaules Vēsture; Ilustrētā Zinātne; Ir; Ir Nauda; Jurista Vārds; Kā tas strādā; Klubs; Ko Ārsti Tev nestāsta;  Lauku Māja; Leģendas; Likums un Taisnība; Lilit; Mājas Viesis; Mans Mazais; Nezināmā Vēsture; OK; Padoms Rokā; Patiesā Dzīve; Pērle; Pie galda; Pirmsskolā; Planētas Noslēpumi; Praktiskais Latvietis; Praktiskie Rokdarbi; Privātā Dzīve; Rīgas Laiks; Santa; Sestdiena; 100 labi padomi;100 Labi Padomi par Veselību; Skola & Ģimene; Skolas Psiholoģija; Skolas Vārds; Sporta Avīze; Una; Vecākiem; Verena; Veselība; Zintnieks; National Geographic Traveler; Идеи Вашего Дома; Лилит.

Avīzes un žurnālu jaunākie numuri būs pieejami Informācijas centrā 1.stāvā. Vecāki žurnāli 3.stāva lasītavā bez maksas tiks izsniegti arī uz mājām. Žurnālu lietošanas termiņš ir divas nedēļas.

Kad situācija ļaus, gaidīsim Jūs atkal bibliotēkas lasītavās ! Taču jau šobrīd piedāvājam atsevišķus rakstus no avīzēm vai žurnāliem saņemt ieskenētus Jūsu e-pastos!

Lūdzu zvaniet 64471335 vai rakstiet : vija@gulbenesbiblioteka.lv