Piesakies!

Gulbenes novada bibliotēkas Reģionālajā mācību centrā ir iespēja apgūt vairākas pieaugušo neformālās izglītības programmas.

1.solis darbam ar datoru un internetu – 17. – 20. oktobris,  plkst. 10.00 – 12.00

Tiek iepazīts dators pēc tā galvenajām sastāvdaļām, apzināti dažādi datoru veidi. Tiek sniegtas zināšanas, kā efektīvāk izmantot datorpeli, kā darboties ar klaviatūru. Tēmas otrajā daļā uzsvars tiek likts uz interneta iespēju izmantošanu, piemēram, informācijas meklēšanu. Īpaši tiek gaidīti interesenti bez priekšzināšanām darbā ar datoru un internetu.

2.solis darbam ar datoru un internetu – 31. oktobris – 3. novembris,  plkst. 10.00 – 12.00

Mācības būs noderīgas tiem, kuri ar datoru jau ir strādājuši un vēlas savas prasmes pilnveidot. Mācību programmas laikā tiek apgūts, kā lejupielādēt bildes no interneta datorā, tiek papildinātas zināšanas programmas “WORD” lietošanā kā arī tiek apskatīta bilžu ielāde no telefona vai fotoaparāta datorā.

Radi savu dzimtas stāstu pats – 25.oktobris – 27.oktobris, plkst. 17.30

Dalībnieki tiek dota iespēja iepazīt Gulbenes novada bibliotēkas veidotās digitālās kolekcijas un novadpētniecības datu bāzi. Virtuālajā vidē tiek apzināti savi raduraksti dažādos interneta portālos un datu bāzēs, lai programmas noslēgumā izveidotu savas dzimtas koku. Pēc izvēles ir iespēja iepazīties ar interviju un stāstu veidošanu, video filmiņu veidošanu un digitālo foto albumu veidošanu.

Iepriekšējā pieteikšanās obligāta: pa tālruni 22023043 vai e-pastu: ruta.bokta@gulbenesbiblioteka.lv (Rūta Bokta)

Dalība mācībās ir bez maksas.