Pašvaldību dokumentu datubāze

Uzzini, kādus lēmumus pieņem tava pašvaldība!

Gulbenes novada bibliotēka piedāvā pašu veidotu Pašvaldību dokumentu datubāzi. Tajā iespējams iepazīties ar Gulbenes novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem, sēžu protokoliem, nolikumiem, lēmumiem un citiem apstiprinātajiem dokumentiem.

Kā piekļūt ?

Atver bibliotēkas mājaslapu www.gulbenesbiblioteka.lv - Grāmatu Katalogs – Katalogi - Pašvaldību datu bāze, vai https://ej.uz/2og4. Dokumenti izkārtoti dilstošā secībā, var arī meklēt pēc dažādiem kritērijiem vai tava ievadītā atslēgas vārda. Pilnais teksts atvērsies, noklikšķinot Anotācija. Tekstu iespējams arī lejupielādēt un izprintēt.

! Gulbenes novada pašvaldības pieņemtos saistošos noteikumus (pilnos tekstus) publicē arī vietnēs www.vestnesis.lv  un www.likumi.lv.

Vietnē www.vestnesis.lv iespējama saistošo noteikumu meklēšana arī pēc atslēgvārda, savukārt www.likumi.lv var meklēt pēc gan pēc alfabēta, gan norādīt, ka nepieciešami tikai spēkā esoši dokumenti. Tāpat redzams, kad noteikumi ir pieņemti, kad stājušies spēkā vai kad zaudējuši spēku.

Vēršam uzmanību, ka šajās abās datubāzēs pieejami tikai pašvaldības saistošie noteikumi, ar šiem un citiem dokumentiem var iepazīties bibliotēkas veidotajā Pašvaldības dokumentu datubāzē.

Ja nepieciešama palīdzība, nāciet uz bibliotēku, zvaniet, rakstiet!