Noslēdzošā erudīcijas spēles “Zini, mini, uzzini” tēma “Pasaule”

Noslēdzošā erudīcijas spēles “Zini, mini, uzzini” tēma “Pasaule”

Cīņa par galveno balvu – braucienu uz Briseli – noslēgsies 12. februārī, kad plkst. 17.30 izspēlēsim erudīcijas spēles “Zini, mini, uzzini” noslēdzošo tēmu “Pasaule”! Ja esi vienā no komandām, kura izspēlēja janvāra tēmu “Eiropa”, tad pavisam droši arī Tu vari pretendēt uz uzvaru finālā. Savukārt, ja neesi piedalījies janvāra spēlē, vari pieteikt savu dalību februāra spēlē, gūstot prieku, jaunas zināšanas un azartu, nepretendējot uz galveno balvu!

Lai piedalītos spēlē, piesaki savu komandu 2-3 cilvēku sastāvā. Kopā izdomājiet savai komandai nosaukumu. Piesakies februāra spēlei līdz 10. februārim, rakstot ruta.bokta@gulbenesbiblioteka.lv vai zvanot 22023043.

Erudīcijas spēle “Zini, mini, uzzini” Gulbenes novada bibliotēkā tiek organizēta kopš 2018. gada novembra, kad svinējām Latvijai 100. Katrai spēlei ir tikusi izvēlēta atbilstoša tēma. Dalībniekiem spēles gaitā ir bijis jāpierāda ne vien spēja ātri uztvert un analizēt informāciju, pielietot savu prātu un loģisko domāšanu, bet arī spēja būt veiksmīgam un radošam.

Par galveno balvu

Pēdējo 2 tēmu (“Eiropa” un “Pasaule”) punktu kopsummas uzvarētāju komandai (3 personām) apmaksāts brauciens uz Briseli no 14. līdz 16.aprīlim. 

Tiek apmaksāts :

1. Aviobiļetes Rīga – Brisele – Rīga
2. Transfērs ar organizētu autobusu uz viesnīcu
3. Viesnīca divas naktis (14. un 15.aprīlis)
4. Ekskursija Eiropas Parlamentā
5. Vakariņas kopā ar Eiropas Parlamenta deputātu Ivaru Ijabu.

Balvu ir sagādājis Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs.

Informāciju sagatavojusi:
Liene Baranovska,
Gulbenes novada bibliotēkas
sabiedrisko attiecību speciāliste
64474825, liene.baranovska@gulbenesbiblioteka.lv