Laura Dreiže

Tikšanās ar  fantāzijas grāmatu autori Lauru Dreiži

Gulbenes novada bibliotēka turpina tikšanos/diskusiju ciklu “Citādā realitāte”, kura laikā jaunieši no 9. līdz 11. klasei iepazīsies ar Latvijas jaunajiem fantāzijas un fantastikas grāmatu autoriem. Tikšanās paredzētas diskusijas formā, kurā jaunieši kopā ar rakstniekiem mēģinās atbildēt uz jautājumiem – kāpēc jaunieši visbiežāk izvēlas lasīt fantāzijas literatūru un kāpēc bieži tā tiek lasīta angļu valodā?; vai Latvijā ir laba fantāzijas literatūra?; cik viegli/grūti ir būt par rakstnieku Latvijā?

26. maijā aicinām uz projekta noslēdzošo tikšanos ar fantāzijas grāmatu autori Lauru Dreiži.

Laura Dreiže fantāzijas grāmatu autoru vidū ir zināmākā un pazīstamākā fantāzijas grāmatu rakstniece. Laura ir gan rakstniece, gan tulkotāja, gan redaktore. Trīs reizes bijusi apgāda Zvaigzne ABC konkursa "Latviešu oriģinālliteratūra bērniem un jauniešiem" laureāte, kā ietvaros publicējusi trīs no savām izdotajām grāmatām. Pēdējā sarakstītā grāmata ir “Dejotāja” un pēdējā iznākusī iztulkotā grāmata ir Sāras Penipakeres grāmata “Pakss. Mājupceļš.” Kopumā Laura Dreiže ir sarakstījusi 9 grāmatas.

Tikšanās ar Lauru Dreiži notiks 26. maijā Gulbenes novada bibliotēkā Bērnu bibliotēkā plkst. 11:00 un plkst.11:50, īpaši aicināti skolēni un fantastikas darbu cienītāji.

Tikšanos/ diskusiju ciklu “Citādā realitāte” atbalsta VKKF.

fantāzijas grāmatu autore Laura DreižeTikšanās ar  fantāzijas grāmatu autori Lauru Dreiži 26.maijā plkst.11.00