Ļaudis no O.Kalpaka 60a iesaka

Kārtojot Gulbenes novada bibliotēkas novadpētniecības krājumu, tika atrasts pierakstīts senāks gadījums no bibliotēkas dzīves.

Bibliotēkas apmeklētājs, kungs gados, vaicājis savam kaimiņam, kāpēc viņš neejot uz bibliotēku. Kaimiņš atbildējis:
"Bibliotēkā jāņem nost cepure, un visi redzēs, ka man nav matu."

Ļaudis no O.Kalpaka 60a saka tā - uz dārgakmeņiem sūnas neaug! Izbaudiet katru dzīves posmu ar visām tā izpausmēm. Savērpiet savu pieredzi un zināšanas tīklā un dalieties ar tām!


Ļaudis no O.Kalpaka 60a saka tā:
"Labi kaimiņi ir liela vērtība. Kaimiņu novada Jaunannas pagastā jauniešu klubs Tikšķis ir izveidojuši dabas taku "Bebru valstība". Taka ir 1 km gara, tā stiepjas gar Pededzes upes krastu un pa ceļam sastopami dažādi meža zvēri. Šobrīd pavasari ķerot, lieliska vieta atpūtai.
http://visitaluksne.lv/aktiv…/marsruti/jaunannas-dabas-taka/"

Pārliecinies, vai esi iepazinis iekoptās dabas takas un parkus arī tepat - Gulbenes novadā! https://www.visitgulbene.lv/piedavajums/daba,taka,parks/
Ir vērts apskatīt! 

Protams, neaizmirsti, ka
❗️ārkārtējās situācijas laikā ārpus mājām vienkopus ļauts atrasties tikai 2 cilvēkiem.
❗️Tāpat jāievēro divu metru distance. Divu metru atstarpe jāievēro visur – veikalā, darbā un arī mežā.
❗️Izņēmums ir vienas ģimenes locekļiem, kas dzīvo kopā.


Pārdomas kā anekdote no Gulbenes novada bibliotēkas abonementa:

"Mana personīgā veselā saprāta saglabāšanas recepte: pēc iespējas nelasīt un neskatīties ziņu raidījumus. Pilnīgi pietiek jau ar tām ziņu druskām, ko pārstāsta draugi un paziņas ar piebildi: "Šausmas!""

Tomēr, lai būtu lietas kursā par notiekošo valstī, kā arī, lai zinātu, kā šobrīd rīkoties dažādās dzīves situācijās, iesakām lasīt uzticamus medijus, piemēram, Latvijas RadioLatvijas TelevīzijaLSM (Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio portāls).

Un atceries - dalies ar pārbaudītu informāciju un būtiskas lietas neizrauj no konteksta!