Lasītāju ērtībai pieejams pakomāts!

No 10. maija Gulbenes novada bibliotēkā pieejams jauns pakalpojums – grāmatu saņemšana, izmantojot viedo grāmatu skapi jeb pakomātu. Tas nodrošina ērtu bezkontakta grāmatu nodošanu lasītājam. Pakomāta lietošana ir bez maksas un pieejama ikvienam Gulbenes novada bibliotēkā reģistrētam lietotājam.

Kā pieteikt grāmatu izņemšanu pakomātā?

Kad Jūsu grāmatas tiks sagatavotas izsniegšanai, bibliotekārs ar Jums sazināsies, lai noskaidrotu, kādā veidā to vēlēsieties saņemt – klātienē, atnākot uz bibliotēku, vai bezkontakta veidā, izmantojot pakomātu. Ja izvēlēsieties iespēju izmantot pakomātu, Jums tiks nosūtīta īsziņa, tiklīdz grāmatas tiks ievietotas pakomātā.

Kur atrodas pakomāts?

Pakomāts atrodas ārpusē, pie bibliotēkas galvenajām durvīm, līdz ar to tiek nodrošināta ērta grāmatu saņemšana arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Kā var izņemt savu pasūtījumu?

Pasūtītās grāmatas varēsiet izņemt, ievadot īsziņā saņemto atvēršanas kodu uz pakomāta metāla ciparu klaviatūras. Katrs kods ir 6 ciparus garš, tā ievadīšana sākas nospiežot taustiņu ‘*’ (zvaigzne). Katru reizi, kad tiek ievadīts derīgs kods, tiek atvērtas atbilstošās durvis. Kļūdaina koda rezultātā skan trīs audio signāli.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar mums bibliotēkas sociālo tīklu kontos vai zvanot 26180697.

Informāciju sagatavoja:
Liene Baranovska