Lasītājs iesaka!

Донна Фоли Мабри "Мод. Откровенная история одной семьи"
 
"Šīs grāmatas tapšanas vēsture ir ļoti neparasta: kad autore vērsās pie izdevējiem, viņai tika atteikts. Tad Donna Mabri nopublicēja manuskriptu internetā, tas guva pārsteidzošus panākumus, īsā laikā kļūstot par bestselleru. Reāla dzīve, bez izskaistinājumiem un izdomājumiem, reālas sievietes dzīves ceļš Amerikā XX gs. pirmajā pusē.
Autores vecmāmiņas Modas stāstītājs piesaista ar nežēlīgu tiešumu ikdienas rutīnas un dzīves sīkumu aprakstīšanā. Parasta tā laika sievietes biogrāfija: meitene-bārene apprecas ļoti agri, dzemdē bērnu, kļūst par atraitni. Tāds ir dzīves sākums, priekšā gaida daudz grūtību. Otra laulība, kuru nevar uzskatīt par laimīgu, divi Pasaules kari, “spāņu” gripas epidēmija, Lielā depresija. Modai piedzima vairāki bērni, ne visus viņa spēja iemīlēt.
Grāmata vēsta par kļūdām, kuras nav iespējams labot un par sievietes spējām pārciest jebkādus likteņa sitienus. Iesaku izlasīt KATRAI sievietei, grāmata ļauj burtiski izjust, kāda bija dzīve 100 gadus atpakaļ. Diemžēl, pagaidām grāmata ir pieejama tikai angļu un krievu valodās lasošajiem."
 
 
 
Rezervē katalogā:
elena@gulbenesbiblioteka.lv
64473219