Jaunums - digitālā lietotāja karte!

Lai kļūtu par Gulbenes novada bibliotēkas digitālās kartes lietotāju, Tev jāpārliecinās, vai esi reģistrēts bibliotēkas lasītājs. Reģistrētam bibliotēkas lasītājam ir izsniegta plastikāta lasītāja karte, kā arī ir pieejas dati elektroniskajam grāmatu katalogam. Ja vēl neesi Gulbenes novada bibliotēkā reģistrēts lasītājs, vari par tādu kļūt, aizpildot pieteikšanās FORMU elektroniski, zvanot 26180697 vai rakstot elena@gulbenesbiblioteka.lv, papildus piesakot, ka vēlies iegūt arī digitālu lietotāja karti.

Ja esi jau reģistrēts bibliotēkas lasītājs, sazinies ar bibliotēku:

Nosauc vai aizsūti:

1. Savu vārdu, uzvārdu.
  2. Bibliotēkas lasītāja kartes numuru.
  3. E-pasta adresi un/vai telefona numuru, uz kuru vēlies saņemt digitālo lietotāja karti.

Tiklīdz digitālā lietotāja karte tiks sagatavota, nosūtīsim to uz Tavu norādīto e-pasta adresi vai telefona numuru.

Ja nezini savu lasītāja kartes numuru, noskaidro to pie bibliotekāra, sūtot vārdu, uzvārdu un personas kodu uz elena@gulbenesbiblioteka.lv  vai 26180697 (Pieaugušo lasītāju apkalpošana), solvita@gulbenesbiblioteka.lv vai 64473266 (Bērnu bibliotēka).