Jauna rubrika - nedēļas grāmata!

2020. gada 17.–30. augustā, divu nedēļu laika posmā, norisinās ikgadējā Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) Jauno speciālistu sekcijas (JSS) organizētā akcija “Viena diena bibliotēkas dzīvē” jeb “LibdayLV”. Ideja aizgūta no amerikāņu bibliotekāres Bobijas Ņūmenas (Bobbi Newman) projekta “Library Day in the Life”, Latvijā tā norisināsies jau desmito reizi, un bibliotekāri to ir ļoti iecienījuši. Arī Gulbenes novada bibliotēka ik gadu ir aktīva šīs akcijas dalībniece!

Par godu akcijas desmitajai jubilejai dalībniekiem ir jāveic papildu uzdevums – jāsagatavo neliels apskats par izdevumu vai tā daļu (piemēram, grāmata vai tās nodaļa, žurnāls vai tā raksts, publikācija, filma u. c.), kurš saistīts ar šādu tēmu:

• bibliotēkas, to loma;
  • tehnoloģiskie risinājumi, inovatīvi pakalpojumi;
  • bibliotekāra profesija, tēls;
  • profesionālā informācija bibliotekāriem;
  • informācijas patiesums, pārpilnība u. tml. problemātika;
  • grāmatniecība;
  • lasīšana, grāmatu mīlestība.

Mūsu izvēle bija viennozīmīga - mūsu bijušās kolēģes un novadnieces Ivetas Krūmiņas grāmata "Kaut ko labu!"

Rezervē grāmatu ŠEIT.

#LibdayLV_2020