Jāņa Kokareviča izstāde "Pašam būt"

Pielāgojoties tik mainīgajam laikam, kurā dzīvojam, piedāvājam aplūkot gulbenieša Jāņa Kokareviča izstādi "Pašam būt" digitālā formātā!

"Es jūtos dīvaini brīžos, kad ir jārunā par sevi. Mana dzīves pieredze ir neliela daļa no visa lielā dzīves ceļa. Daudz vēl jāmācās. Bet, ja tomēr ir jāiepazīstina, tad īstenībā ir pavisam vienkārši – man patīk radīt skaistas lietas. Dažreiz izdodas, daudzreiz nē. Man arī patīk tvert iespējas aiz ragiem un laisties līdzi. Tad nu, lūk, es, Jānis Kokarevičs, jaunietis no Gulbenes, esmu satvēris iespēju Jums izstādīt savus dažreiz izdevušos grafikas dizaina darbus.

Izstāde "Pašam būt". nosaukums ar vairākām nozīmēm un skaidrojumiem. Pašam būt darītājam, pašam mācīties un pētīt, pašam rast iedvesmu un tiekties uz kāroto, pašam būt un būt patiesam pret sevi, un... Izstādi veido mani gara darbi, kas radīti pašmācības ceļā, pašam esot studentam, skolotājam un kritiķim.

Jāteic gan, ka dzīvo izstādi, kas būs pieejama Gulbenes novada bibliotēkas telpās, jums būs iespēja apskatīt vien rudenī, tāpēc šobrīd – neliels ieskats gaidāmajā, tepat digitālajā vidē."

Izbaudām!