Izzinoša ekspedīcija Galgauskas pagastā

Gulbenes novada bibliotēka aicina piedalīties izzinošā ekspedīcijā Galgauskas pagastā 11.maijā. Arī šoreiz īpaši gaidīsim ģimenes ar bērniem un jauniešus.

Izbraukšana plkst.10.00 no Gulbenes novada bibliotēkas. Līdz Galgauskai un atpakaļ tiks nodrošināts transports.

Pētīsim Galgauskas muižu, tad kājām dosimies Galgauskas virzienā, pēc atpūtas brīža viesu namā “Ainavas” apskatīsim Galgauskas kapus, aiziesim līdz Māzeru priedei. Pie Galgauskas dzirnavu HES šķērsosim Tirzas upi un pa taku dosimies uz Galgauskas Sv. Jāņa Kristītāja pareizticīgo baznīcu. Ekspedīcijas noslēgumā aplūkosim baznīcu, apspriedīsim redzēto un cienāsimies ar pīrādziņiem. Kopā ar mums dosies un stāstos dalīsies arī Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes Vidzemes reģionālās nodaļas Valsts inspektore Sarmīte Dundure un Galgauskas pagasta bibliotēkas vadītāja Dzidra Matīsa. Maršruta garums nepilni 7 km.

Atgriešanās Gulbenē ap plkst.17.00.

Līdzi jāņem laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi, kā arī ēdiens un dzēriens atpūtas brīdim.

Pieteikšanās dalībai ekspedīcijā līdz 9.maijam, rakstot uz inese.kaleja@gulbenesbiblioteka.lv vai zvanot 64471460. Lūgums norādīt dalībnieka vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru. Vietu skaits ierobežots!

Šī ir jau otrā ekspedīcija projekta “Izzinošas ekspedīcijas Gulbenes novadā” ietvaros, ko rīko Gulbenes novada bibliotēka, atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.