Iesaisties Gulbenes pilsētas svētku aktivitātēs!

Aicinām ikvienu iesaistīties Gulbenes pilsētas svētki aktivitātēs, tostarp tajās, kuras organizē Gulbenes novada bibliotēka.

25. jūlijā plkst.13.00 tiekamies pie Gulbenes novada bibliotēkas, lai piedalītos:

• QR kodu spēlē "Grāmatu tenteris" - jāatrod 5 kontrolpunkti un tajos novietotās grāmatas. Saistībā ar grāmatām jāizpilda uzdevumi.
  • "Kreicbike republika" - velo darbnīca kopā ar Gati Kreicbergu - atbrauc ar savu velosipēdu uz pārbaudi/apkopi; velo stafete bērniem (7 – 12 gadi) ( velosipēdi būs uz vietas); freekbike jeb ērmriteņu parāde un vizināšanās ar meistara radītajiem riteņiem.
  • Āra spēlēs ģimenēm - Metamais.lv; "Power tower"; Europe Direct informācijas centrs Gulbenē info stends.

Dalība visās aktivitātēs BEZ MAKSAS!

Lai piedalītos velo stafetē, kā arī, lai pārbaudītu/apkoptu savu velosipēdu, IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS, zvanot 64471335 vai rakstot indra@gulbenesbiblioteka.lv