Ekspedīcija Rankas pagastā

Aicinām piedalīties Gulbenes novada bibliotēkas organizētajā ekspedīcijā 18. jūlijā Rankas pagastā.

Iepazīsim Rankas muižu, tad kājām dosimies uz zemnieku saimniecību “Ķelmēni”, kur mūs sagaidīs tās īpašnieks Juris Paulovičs. Kopā ar viņu pēc tam dosimies uz bijušo Rankas kartona fabriku. Viesu namā “Mīlmaņi” Gaujas krastā būs mazs atpūtas brīdis. Ekspedīciju noslēgsim Rankas pagasta Saieta laukumā pie bijušās Rēveļu skolas. Maršruta garums aptuveni 6 km.

Izbraukšana plkst. 10.00 no Gulbenes novada bibliotēkas. Atgriešanās Gulbenē ap plkst. 17.00.

Pieteikšanās dalībai ekspedīcijā līdz 15.jūlijam, rakstot uz inga.caunite@gulbenesbiblioteka.lv vai zvanot 64471460. Lūgums norādīt dalībnieka vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru. Vietu skaits ierobežots.

Lai apskatītu Rankas muižu un / vai parku, būs jāiegādājas ieejas biļetes.

Ekspedīcijas laikā tiks ievēroti visi attiecīgajā brīdī valstī noteiktie drošības noteikumi.

Projektu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.