Ekspedīcija Jaungulbenes pagastā

Aicinām piedalīties Gulbenes novada bibliotēkas organizētajā ekspedīcijā 19.septembrī Jaungulbenes pagastā!

Šoreiz ekspedīciju sāksim ar interesanta dabas retuma – Liedes kalnu – izzināšanu kopā ar novadpētnieku un akmeņu apzinātāju Ivaru Loginu. Pēc Jaungulbenes muižas apbūves apskates iesim uz Obravas pusmuižu, kur paredzēts atpūtas brīdis, uzklausīsim arī ar šo vietu saistītos stāstus. Dosimies kājām līdz Ušura ezeram, tad autobuss mūs aizvedīs līdz Gulbītim, no kurienes savukārt dosimies atkal uz Jaungulbenes pusi, lai apskatītu Rijas kalnu.

Kājām iesim aptuveni 8 km.

Izbraukšana plkst. 10.00 no Gulbenes novada bibliotēkas. Atgriešanās Gulbenē ap plkst. 17.00.

Pieteikšanās dalībai ekspedīcijā līdz 16.septembrim, rakstot uz inese.kaleja@gulbenesbiblioteka.lv vai zvanot 64471460. Lūgums norādīt dalībnieka vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru. Vietu skaits ierobežots.

Ekspedīcijas laikā tiks ievēroti visi attiecīgajā brīdī valstī noteiktie drošības noteikumi.

Projektu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Informāciju sagatavoja:
Inese Kalēja