Dodamies izzināt Ziemeļlatgales Zaļos ceļus!

Velo braucienā jūs gaida lauku ainavas un daba, vēsturiskas dzelzceļa ēkas un stacijas, latgaļu viesmīlība un uzņēmība. Pirmajā dienā Kupravā iepazīsim Latvijas industriālo mantojumu, apmeklēsim Meža labumu ciemu, iepazīsim Viļaku, nakšņosim Egļavas mežsaimniecības muzejā, mežsarga mājā.  Otrā diena būs veltīta Rekovas dzirnavu, zemnieku saimniecības “Kotiņi”  iepazīšanai, iziesim Stiglovas atsegumu dabas taku un apmeklēsim ādas apstrādes darbnīcu “Leatherely” Briežuciemā. Kopējais maršruta garums - ~ 80 km.

Vietu skaits ierobežots! Piesakies un noskaidro visu sīkāk, zvanot 29279773. Organizatori sedz kopējo transportu nokļūšanai uz Kupravu, kā arī atpakaļceļu no Briežuciema uz Gulbeni.

Braucienā ieteicams apvidus velosipēds, parūpējamies par savu drošību: velo ķivere, cimdi, ūdens.

Braucienu organizē Europe Direct centrs Gulbenē, Gulbenes novada bibliotēka