Diskusiju ciklu “Citādā realitāte”

Tikšanās ar jauno fantāzijas rakstnieku Tomu Deimondu Barvidi

Gulbenes novada bibliotēka turpina tikšanos/diskusiju ciklu “Citādā realitāte”, kura laikā jaunieši no 9. līdz 11. klasei iepazīsies ar Latvijas jaunajiem fantāzijas un fantastikas grāmatu autoriem. Tikšanās paredzētas diskusijas formā, kurā jaunieši kopā ar rakstniekiem mēģinās atbildēt uz jautājumiem – kāpēc jaunieši visbiežāk izvēlas lasīt fantāzijas literatūru un kāpēc bieži tā tiek lasīta angļu valodā?; vai Latvijā ir laba fantāzijas literatūra?; cik viegli/grūti ir būt par rakstnieku Latvijā?

20.aprīlī aicinām uz tikšanos ar fantāzijas grāmatas “Zaļā dzīle” autoru Tomu Deimondu Barvidi.

Toms Deimonds Barvidis ir autors grāmatai  “Zaļā Dzīle”, kas ir lasīšanas veicināšanas projekta “Bibliotēka” organizētā pirmā Jauno rakstnieku konkursa darbs. Tas tika izvēlēts izdošanai 45 romānu konkurencē. Grāmatas redaktori teic, ka jauniznākušais darbs ir spilgts pieteikums, un tā autors godam spēj iznest fantāzijas žanra sarežģītību. Tas ir arī nozīmīgs pienesums šī gada literatūras laukam Latvijā. Grāmata nominēta ikgadējai LaLiGaBas balvai kā spilgtākā debija 2022. gadā.

Tikšanās ar Tomu Deimondu Barvidi notiks 20. aprīlī Gulbenes novada bibliotēkā plkst. 11:00 un plkst.11:50, īpaši aicināti skolēni un fantastikas darbu cienītāji.

Tikšanos/ diskusiju ciklu “Citādā realitāte” atbalsta VKKF.

Tikšanās ar jauno fantāzijas rakstnieku Tomu Deimondu Barvidi