Dažādais preses izdevumu piedāvājums bibliotēkā

Rūpēs par Jums, mīļie lasītāji, šogad esam dažādojuši preses izdevumu piedāvājumu. 

Pirmo reizi bibliotēkā pieejams Latvijas Ārstu biedrības izdevums “Ārsts.lv”. https://www.facebook.com/arsts.lvzurnals/ Žurnālā līdztekus tīri medicīniskām tēmām tiek stāstīts arī par veselīgu uzturu, kustību lomu cilvēka veselības saglabāšanā, medicīnas vēsturi.

Šogad atkal esam abonējuši žurnālus “Mistērija” https://www.misterija.lv   un ”OK!” https://www.facebook.com/OKLatvia Sevis iepazīšana, emociju un jūtu pasaule, psihoterapija – par to visu žurnālā “Mistērija”; savukārt dzīvesstila žurnālā OK!”– intervijas ar slaveniem cilvēkiem Latvijā un pasaulē, stila un modes jaunumi, nedaudz kulinārijas ieteikumu un ,protams, horoskopi.

No jauna pieejams biznesa žurnāls “Forbes” https://forbes.lv/lv. Ikmēneša izdevumā var lasīt par dažādām ekonomikas nozarēm, starptautiskām kompānijām. 60% žurnāla satura veidos Latvijas biznesa ziņas, komentāri un apskati, 40 % būs “Forbes” ASV redakcijas materiāli.

Vairākus jaunumus varam piedāvāt arī skolotājiem, pirmsskolas izglītības iestāžu audzinātājiem, vecākiem, kā arī studentiem - gan elektroniski, gan arī izdrukātā veidā.

E- žurnālā “Skolas Vārds” http://www.skolasvards.lv var lasīt analītiskus rakstus par aktuāliem izglītības jautājumiem,  skolotāju pieredzes materiālus, rakstus par mūžizglītību, tālākizglītību un iespējām profesionālajā pilnveidē.

E-žurnāls “Skolas Psiholoģija” http://www.skolasvards.lv/zurnals/skolas-psiholo%C4%A3ija runā par emocionālo vidi un attiecībām skolā, saskarsmi un komunikāciju starp skolotājiem, skolēniem un vecākiem. Par bērnu uzvedību un skolotāja darbu, sevis iepazīšanu, apzināšanu un izprašanu.

Atgādinām arī par e-žurnāliem “Vecākiem” un “Pirmsskolā”. Par iespējām saņemt tos e-pastā un citu piedāvājumu izmantošanu - zvaniet : 64471335 vai rakstiet vija@gulbenesbiblioteka.lv

Ja līdz šim nebijāt mūsu lasītāji, Jums ir visas iespējas par tādiem kļūt, atnākot uz mūsu bibliotēku!

Indra Logina,
Gulbenes novada bibliotēka