Ceļojums ar dzejniekiem Gulbenē

Sākums 11. septembrī plkst.16.00 pie Gulbenes novada bibliotēkas.

1. 16.15 Skurstenis- Inese Tirzīte
2. 16.30 Pagalms – Liepa Rūce
3.16.50 Nākotnes krustojums – Džeids Vils
4.17.05 Garāžas – Ligija Purinaša
5.17.20 Dārziņi – Daina Sirmā
6.17.35 Lokatora kalniņš – Marts Pujāts
7.17.55 Stadions  - Māris Salējs, brīvais mikrofons

11.septembrī jau trešo reizi Gulbenes novada bibliotēka Dzejas dienu ietvaros aicina uz “Ceļojumu ar dzejniekiem Gulbenē”, kas šoreiz vedīs pa Nākotnes masīva takām.

Ceļojumā piedalīsies dzejnieki: Inese Tirzīte, Liepa Rūce, Džeids Vils, Ligija Purinaša, Daina Sirmā, Marts Pujāts, Māris Salējs, būs brīvais megafons dzejas lasījumiem.

Pasākuma aptuvenais ilgums 2,5 stundas.

Ideja par šādu Dzejas dienu pasākumu pirms 17 gadiem radusies dzejniecei Ērikai Bērziņai. “Projekta Ceļojums ar dzejniekiem ideja ir gaužām vienkārša – dzejnieki, nocelti no sava stikla kalna, kopā ar dzejas mīļotājiem dodas pastaigā [..] un konkrētos punktos, kas atzīmēti kartē, lasa dzeju. Tas ir kopīgs dzejisks piedzīvojums.” par ceļojumu saka E.Bērziņa. Ceļojums ar dzejniekiem šogad notiks arī Rīgā, 12.septembrī 12.00 Zasulauka apkaimē.

Dalība bez maksas.

Pasākumu rīko Gulbenes novada bibliotēka, atbalsta VKKF.

Pasākumā tiks ievēroti visi attiecīgajā brīdī valstī noteiktie drošības noteikumi.
Pasākuma laikā tiks fotografēts.

Informāciju sagatavoja:
Herta