Bibliotēkas savā krājumā saņem vērtīgas grāmatas

Kultūras ministrijas atbalstītajā projektā “Vērtīgo grāmatu iepirkums publiskajām bibliotēkām” Gulbenes novada bibliotēkas kopā guva 722 grāmatu par summu EUR 6929,71 EUR. Gulbenes novada bibliotēka guvušas 109 grāmatas (starp tām 26 Bērnu bibliotēkas grāmatas).

Grāmatu izvēlē visvairāk tika ņemts vērā, lai bibliotēkās neveidotos dubulteksemplāri un būtu daudzveidība. Starp Gulbenes novada bibliotēkas jaunieguvumiem ir grāmatas:

• “Cilvēki un notikumi latviešu zemēs no Ledus aiziešanas līdz Latvijas valstij”. Apjomīga hronika par notikumiem Latvijā, sākot ar laiku, kad Baltijas telpa atbrīvojās no ledus, līdz 1918. gadam. Grāmatas sastādītājs Raimonds Briedis.
  • Kolektīvā monogrāfija “Veselības psiholoģija” būs noderīga psihologiem un veselības jomas speciālistiem un studentiem.
  • Anšlava Eglīša romāna "Homo novus" īpašais izdevums papildināts ar spēlfilmas kostīmu, vides ilustrācijām un fotogrāfijām no filmēšanas procesa.

Pacietīgi gaidām, kad bibliotēkās tiks atjaunota grāmatu izsniegšana, lai priecētu lasītājus ar jaunajām grāmatām!