Bibliotēkas mācību centrs aicina pieteikties mācībām

Gulbenes novada bibliotēkas Reģionālais mācību centrs piedāvā Gulbenes pilsētas un novada iedzīvotājiem bezmaksas mācību programmu “1.solis darbam ar datoru un internetu”  un “2.solis darbā ar datoru un internetu”. Mācības “1.solis darbam ar datoru un internetu” būs noderīgas tiem, kuri ar datoru nav strādājuši vispār vai arī to darījuši pirms daudziem gadiem. Mācību programmas laikā apgūsim, kā pareizi ieslēgt un izslēgt datoru, kā rakstīt, izmantojot klaviatūru kā arī mācīsimies strādāt ar internetu. Mācību ilgums - 8 stundas.

Mācības “2.solis darbā ar datoru un internetu” būs vērtīgas tiem, kas ar datoru iepriekš jau ir strādājuši. Programmas laikā strādāsim ar programmu MS WORD, darbosimies ar mapēm, kā arī apskatīsim, kā notiek bilžu augšupielāde no telefona vai fotoaparāta datorā.

Programmā “E-pakalpojumu un e-komercijas iespējas” iepazīsimies ar valsts pārvaldes pakalpojumu portālu latvija.lv, apskatīsim e-veselības lietošanu kā arī ielūkosimies internetveikalu plašajā piedāvājumā un atkārtosim par drošību internetā. Lai piedalītos šīs programmas mācībās, nepieciešamas priekšzināšanas datora un interneta lietošanā.

Mācību grupas:

“1.solis darbā ar datoru un internetu” – 5. – 8.oktobris, no plkst. 10.00 – 12.00

“2.solis darbā ar datoru un internetu” – 12. – 15.oktobris, no plkst. 10.00 – 12.00

“E-pakalpojumu un e-komercijas iespējas” – 13.oktobris, plkst. 17.30                       

Interesentus lūdzam pieteikties pa tālruni 64474825; 22023043 (Rūta) vai e-pastu: ruta.bokta@gulbenesbiblioteka.lv. Vietu skaits ir ierobežots.