Bibliotēkā ienāks krāsaini gadalaiki!

Ziema. Pavasaris. Vasara. Rudens. To visu piedzīvosiet vienlaicīgi Gulbenes novada bibliotēkā, jo no 11.jūlija līdz 30.jūlijam būs skatāma Laimas Bakānes mākslas darbu izstāde “Gadalaiki” (izlase no cikla “Balle pilī”, atzīmējot viņas nozīmīgo dzīves jubileju).

Izstādes darbus varētu saukt gan par tekstilkolāžu, gan pērļotiem tīmekļošanas darbiem. Tie radīti neparastā tehnikā, veidojot zīmējumu uz tīmekļota materiāla ar daudzu pērļotu fragmentu aplikācijām un izšuvumiem.

Gulbenes pilsētas svētku ietvaros 29.jūlijā aicināsim uz tikšanos ar pašu mākslinieci un darbnīcu, kurā ikviens varēs izmēģināt savu roku Laimas neparastajās mākslas tehnikās.

Kopš 2012. gada Laima Bakāne aktīvi darbojas Tautas tēlotājas mākslas studijā „Madona” – glezno, apguvusi specifisku tehniku – crazy-wool (latviski čunčināšana, tīmekļošana) un darina dekoratīvus darbus,  arī aksesuārus un apģērbus. Ar darbiem piedalījusies izstādēs Madonā, Rīgā, Skrīveros, Lazdonā, Sarkaņos, Jaunpilī, Ērgļos, Līgatnē, Stāmerienā, Cesvainē, Gulbenē.