Bērnu bibliotēkā - jauna darbiniece!

Bērnu bibliotēka nu ir vēl par vienu smaidošu bibliotekāri bagātāka!
Darbu Gulbenes novada bibliotēkā Endija Tarvāne uzsāka pavisam nesen un par saviem pirmajiem iespaidiem saka tā:

Gulbenes novada bibliotēkā ir būts ļoti bieži, arī pasākumi, kas te norisinās, ir aktīvi popularizēti ne tikai Gulbenes novadā, bet arī ārpus tā. Mani vienmēr ir pārsteigusi bibliotēkas aktivitāte un, pats galvenais, bibliotekāru vēlme palīdzēt ikvienam apmeklētājam jebkurā jautājumā.

Pirmie iespaidi ir vērtējami ļoti pozitīvi - kolektīvs ir gatavs pieņemt "pavisam svaigu gurķīti" bibliotekārajā jomā. Lai arī es mācos bibliotēkzinātnes, atrasties īstajā vidē ir mazliet satraucoši, jo tagad viss ir pa īstam. Mācoties es jau zināju, kas ir sagaidāms - darbs ar lietotājiem, bibliotēkas iekšējā darbība u.tml. Uzsākot praksi vispirms, tikai tad iekārtojoties darbā kā bibliotekāre, es iepazinu, cik patiesi daudz darbinieku te strādā (un ne tikai apkalpošanā). Jāteic, ka šī ir kā viena liela ģimene.

Ar katru dienu es arvien vairāk adaptējos jaunajā vidē un ceru, ka ar laiku varēšu būt labs piemērs citiem jaunajiem bibliotekāriem.

Sirsnīgi sveicam Endiju, uzsākot darbīgu ceļu Gulbenes novada bibliotēkā!