”Baltās dzejas valsis”

28.decembrī plkst.18.oo Gulbenes bibliotēkā satikšanās ar novada literātu  jauno kopkrājumu ”Baltās dzejas valsis” un tā autoriem.
Pirms 23 gadiem Gulbenes bibliotēkā tika dibināts novada literātu klubs “Autogrāfs”. Šajā krājumā ar saviem baltajiem vārdiem pie lasītāja dodas 23 kluba autori – seni draugi un domubiedri: Inta Aizkalniete, Arvis Degums, Anita Graumane, Vilis Grasis, Uldis Ilva, Velta Ivanova, Dace Jansone, Daiga Kalinka, Iveta Krūmiņa, Antoņina Logina, Evita Lūse, Aivars Osis, Irisa Puidze, Zintis Purens, Ramona Ruņģe-Keiša, Ivars Strautiņš, Inese Strautmale, Ilva Šimone-Žvīgure, Inese Tirzīte, Inese Tora, Ilona Vītola, Jolanta Zirne, Sarmīte Zviedre.
Dzejas krājuma lappusēs baltais savijas visdažādākajās tā izpausmēs – nokrāsās, noskaņās, izjūtās, dabas un dzīves norisēs… Līdzīgi tas priecēs klausītāju arī šajā dzejiskajā vakarā, kur gaišās noskaņas ar mūziku savīs saksofonists Jānis Upītis. Vakara piedāvājumu kuplinās arī Vītola izdevniecības grāmatu galds.
Laipni gaidīti!