Aptauja par iedzīvotāju lasīšanas paradumiem

LNB pastāvīgās ekspozīcijas “Grāmata Latvijā” ietvaros tiek rīkota aptauja ar mērķi noskaidrot, kā izmainījās iedzīvotāju lasīšanas paradumi Latvijā izsludinātās ārkārtējās situācijas sākuma periodā no 12. marta līdz 12. maijam.

Aptaujā vēlamies izzināt, kāds bija ārkārtējās situācijas iespaids uz lasāmo saturu un lasīšanas ieradumiem, kas tieši un kādā veidā tika lasīts. Lūdzam atbildēt par norādīto ārkārtējās situācijas sākuma periodu līdz 12. maijam.

Aptauja norisināsies līdz 31. maijam, tā ir anonīma. Iegūtie dati tiks analizēti tikai apkopotā veidā. Aptauja aizņems aptuveni 5–10 minūtes.

Tāpat variet dalīties ar aptauju un aicināt arī savus lasītājus tajā iesaistīties.

Aptauja pieejama:

Pateicamies jau iepriekš par atsaucību!

Kristīne Deksne
Latvijas Nacionālā bibliotēka