Aiziet! Piedalies konkursā “Grāmatas seja”!

Vai Tev gadās, ka izvēlētās grāmatas vāks ir tik pārdomāts, specifisks un uzrunājošs, ka gribas ar to ko pasākt vai to publicēt? Sniedzam šādu iespēju jebkura vecuma radošajam garam!

Noteikumi pavisam vienkārši.

->Tev jābūt Gulbenes novada bibliotēkas Facebook lapas sekotājam.

->Atrodi grāmatu, kuru var ievietot kādā dzīves situācijā. Piemēram, uz grāmatas vāka attēlots kāds dzēriens. Šo grāmatu ņem rokā, pievieno salmiņu un sevi, it kā dzertu uz vāka attēloto dzērienu un bilde gatava! Līdztekus grāmatai, bildē jābūt pilnībā vai daļēji redzamam cilvēkam. Vari smelties iedvesmu savai bildei šeit: https://www.pinterest.co.uk/bellunivlibrary/bookface/?autologin=true

->Sūti izveidoto bildi, kā arī savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, uz e-pastu: liene.baranovska@gulbenesbiblioteka.lv  līdz 24. aprīļa plkst. 23.59 un piedalies konkursā!

->Visas iesūtītās bildes tiks ievietotas Gulbenes novada bibliotēkas Facebook lapā tādā secībā, kādā tās tiks iesūtītas (pirmā iesūtītā bilde parādīsies kā pirmā balsojuma galerijas bilde bibliotēkas Facebook lapā).

->Ikviens Facebook lietotājs tiks aicināts balsot par sev tīkamo bildi, spiežot “Like”.

->Balsot varēs līdz 26. aprīļa plkst. 23.59. Konkursa uzvarētājs būs tas, kura bildei būs visvairāk “Like” (“Like” tik skaitīti tikai Gulbenes novada bibliotēkas Facebook lapā ievietotajām bildēm).

->Uzvarētājs tiks paziņots 27. aprīlī.

->Ar uzvarētāju sazināsimies personīgi un viņu iepriecināsim ar pārsteiguma balvām no bibliotēkas!

Ja kaut kas nav skaidrs, droši sazinies ar mums sociālajos tīklos, vai sūti e-pastu: info@gulbenesbiblioteka.lv