Aicinām piedalīties konkursā “Grāmatas vāka ģenerators”!

“Dilles tante”, “Svizis”, “Vai viņi purkšķina?”, “Ārprātija piedzīvojumi”, “Kā sadzīvot ar idiotu” (tulkots no angļu valodas: “How to live with an idiot”). Šie un vēl daudzi citi grāmatu nosaukumi un vizuālie noformējumi ir pārsteiguši un reizēm izraisījuši smiekliņus katram no mums! “Darīt neticamo!” skan šī gada Bibliotēku nedēļas sauklis. Lai tas iedvesmo ne tikai bibliotekārus, bet arī mūsu lasītājus!

Aicinām iesaistīties radošā piedzīvojumā un radīt savu amizanto, nopietno vai laikmetam atbilstošo grāmatas nosaukumu un vāka noformējumu. Noformējuma tehnika lai paliek Tavā ziņā – griez, līmē, krāso, aplicē, izšuj, maketē uz sava darba galda vai datorā! Darbību secība:

1. Radi savu grāmatas nosaukumu un vāka noformējumu (grāmatas satura radīšanu atstāj citai reizei).
  2. Ja grāmatas nosaukums un vāka noformējums nav veidots datorā, nofotografē to.
  3. Grāmatas nosaukumu, vāka noformējuma attēlu, informāciju par sevi (vārds, uzvārds, vecums, e-pasta adrese vai telefona nr.) līdz 20. aprīlim sūti uz info@gulbenesbiblioteka.lv.

Visi iesūtītie attēli tiks ievietoti Gulbenes novada bibliotēkas Facebook lapā un nodoti balsojumam. Tiks sadalītas divas vecuma grupas – bērni līdz 17 gadiem un pieaugušie no 18 gadiem. Balsot varēs ikviens Facebook lietotājs, pie attiecīgā attēla spiežot kādu no emocijzīmēm (balsojumā tiks ieskaitīta jebkura no tām). Konkursa dalībnieku vārdi pie attēliem netiks norādīti.

Balsošana tiks uzsākta 21. aprīlī un tiks apturēta 24. aprīlī plkst. 17.00. Katrā vecuma grupā tiks noteikti 3 uzvarētāji, kuri saņems vērtīgas balvas – grāmatas vai dāvanu komplektus radošām izpausmēm! Ar konkursa uzvarētājiem sazināsimies personiski.

Jautājumi? Neskaidrības?
Raksti liene.baranovska@gulbenesbiblioteka.lv