Aicinām piedalīties erudīcijas spēle "Trešā Atmoda"

Noslēdzot projekta "Vējaina diena" aktivitātes, aicinām ģimenes vai draugu kompānijas piedalīties erudīcijas spēlē "Trešā Atmoda" tiešsaistē!

Spēles mērķis:

Izglītot, informēt un motivēt iedzīvotājus saglabāt atmiņas par Trešās Atmodas laiku. Veicināt dažādu paaudžu sadarbību.

Spēles dalībnieki:

1. Spēle var piedalīties komanda, kuras dalībnieku skaits ir līdz 4 cilvēkiem.
  2. Dalībnieku vecums nav noteikts.
  3. Komandai nepieciešams izdomāt nosaukumu, ar kuru piedalīsies spēlē.

Spēles norises vieta un laiks:

Spēle notiks 27.novembrī plkst. 18.00 tiešsaistē, platformā “Webex”.

Norise:

1. Lai spēlētu spēli, komandai nepieciešams dators (der arī planšetdators), mikrofons un vēlama web kamera. Papildus komandai nepieciešams 1 viedtālrunis ar iespēju sazināties lietotnē Whatsapp. Ja komandai nav pieejams mikrofons vai web kamera, lūgums par to informēt spēles organizatorus.
  2. Katrai komandai dienu iepriekš (26.novembrī) tiks nosūtīta saite, kurā būs jāpiereģistrējas ar savas komandas nosaukumu.
  3. Pieslēgšanās spēlei notiks 27.novembrī plkst. 17.30, izmantojot iepriekš nosūtīto saiti.
  4. Spēles laikā atļauts izmantot viedierīces.
  5. Atbildes uz jautājumiem komanda iesniedz, rakstot uz tālruni 26180697 lietotnē Whatsapp.

Vērtēšana:

1. Par katru pareizu atbildi komanda saņem 10 punktus.
  2. Ja, noslēdzot spēli, vairākām komandām ir vienāds punktu skaits, tad uzvarētājs tiek noteikts ar ātro jautājumu palīdzību.

Pieteikšanās:

1. Rakstot uz e-pastu: liene.baranovska@gulbenesbiblioteka.lv vai zvanot 64474825.
  2. Piesakoties ir jānosauc komandas nosaukums, dalībnieku skaits, kā arī jānorāda tālruņa numurs, no kura spēles dienā tiks nosūtītas atbildes uz jautājumiem.

Neskaidrību gadījumā rakstīt uz e-pastu: liene.baranovska@gulbenesbiblioteka.lv vai zvanīt 64474825.

Projekts “Vējaina diena” tiek īstenots ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Latvijai - 100” atbalstu.