Aicinām izmantot interneta žurnālu IFINANSES!

Aicinām izmantot interneta žurnālu IFINANSES! Ja Jūs ieinteresējis kāds raksts, eksperta skaidrojums vai elektroniskā veidlapa, lūdzu rakstiet uz vija@gulbenesbiblioteka.lv vai zvaniet 64471335, saņemsiet to savā e-pastā.

Piemēram, šobrīd aktuālās tēmas :

Šeit pieejamas arī  iVeidlapas, kuras  izstrādātas, ņemot vērā LR spēkā esošos likumdošanas aktus, kas regulē dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas prasības, grāmatvedības uzskaites, gada pārskatu sagatavošanas, darba attiecību noformēšanas, civiltiesisko līgumu, kā arī nodokļu likumdošanas normatīvos aktus.

iFinanses.lv ir pirmais interneta žurnāls par grāmatvedību, nodokļiem un tiesībām ar finanšu vadību un uzskaiti saistītiem profesionāļiem.

iFinanses.lv katru dienu publicē aktuālo informāciju par izmaiņām likumdošanā, kā arī analītiskos rakstus rubrikās Grāmatvedība , Nodokļi , Finanses , Personāls , Tiesības un Vadība . Analītisko rakstu autoru vidū ir Latvijas zinošākie eksperti – nodokļu konsultanti, zvērināti revidenti, sertificēti grāmatveži, juristi, zvērināti advokāti un citi.