Tikšanās ar Māri Olti

12.augustā Gulbenes novada bibliotēka uzsāk realizēt projektu “Dabas (T)elpa bibliotēkā”. Projekta mērķis ir  Iepazīstināt bērnus un jauniešus, un pārējos interesentus ar latviešu rakstnieku sarakstītajām grāmatām par dabu, rosinot lasīšanas kā jēgpilnas nodarbes pieņemšanu ikdienā; mudinot  iegūtās zināšanas par dabas aizsardzību pielietot praktiski. Pirmā tikšanās notiks ar dabas pētnieku Māri Olti.

Māris Olte ir raidījumu vadītājs un veidotājs, dabas pētnieks, atjaunotās Ērgļu stacijas īpašnieks, kurš ar prieku izmanto iespēju stāstīt un popularizēt svarīgas un jēdzīgas lietas. Pēdējā laika atpazīstamākie raidījumi -  Latvijas atklāšanas raidījums “Te!”, kulta raidījuma statusu iemantojušie video stāsti “Makšķerē ar Olti”, bet nesen pie skatītājiem nonācis jauns raidījums “Meža veča emuāri”, kanālā “ReTV”. Bērnu atzinību ir izpelnījusies grāmata “Matīsa piedzīvojumi mežā”, kurā autors aizraujoši stāsta par norisēm mežā.

12.augustā plkst. 16.oo Māris Olte viesosies Gulbenes 3 pirmsskolas izglītības iestādē, bet ar pārējiem interesentiem tiksies Gulbenes novada bibliotēkas Āra lasītavā plkst.17.00, lietus gadījumā Gulbenes novada bibliotēkas iekštelpās. Dalība pasākumā iepriekš piesakoties un uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu (vakcinējies, pārslimojis, negatīvs tests) un ID karti/pasi.

Pieteikties: solvita.libere@gulbenesbiblioteka.lv, 64473266 vai atnākot uz Bērnu bibliotēku.

Pasākumu ciklu “Dabas (T)elpa bibliotēkā” atbalsta VKKF.