Pasākumi Gulbenes novada bibliotēkās

8., 15. un 29. jūlijā plkst. 18.00 Daukstu pagasta bibliotēkā “Tekstila apsveikuma kartiņas”. Pieaugušo neformālās izglītības programma "Tekstila apsveikuma kartiņas" ceturtā  nodarbība. Tekstila apsveikuma kartiņas izgatavošana, pielietojot vairākas tekstilmozaīkas tehnikas.

11. jūlijā plkst. 11.00 Druvienas pagasta bibliotēkā tikšanās ar dārzkopības speciālisti Ingrīdu Puķīti. LVM un ziedot.lv projekts "Atmiņu lietus". Tikšanās  ar apstādījumu ierīkotāju un kopēju Druvienas pagasta senioriem.

16. jūlijā plkst. 12.00 Druvienas pagasta bibliotēkā Ievas Bērziņas sakārtotās grāmatas "Atmiņu atspulgi Ņevā" atvēršanas svētki. Tikšanās ar rakstnieci Ievu Bērziņu.

22. jūlijā plkst. 11.00 Druvienas pagasta bibliotēkā atmiņu stunda un zīmēšanas nodarbība Vecajā Skolā – muzejā. LVM un ziedot.lv projekts "Atmiņu lietus". Ekskursija, atmiņu takas, zīmēšanas nodarbība Druvienas pagasta senioriem.

15. un 17. jūlijā plkst. 17.30 Litenes pagasta bibliotēkā epoksīda izstrādājumu meistarklase. Pieaugušo neformālās izglītības programmas "Iedvesmojies. Apgūsti. Radi" ietvaros teorētiska un praktiska nodarbība. Izgatavosim krūzīšu paliktņus un piekariņus.

18. jūlijā plkst. 10.00 izzinošā ekspedīcija, kurā iepazīsim Rankas pagasta kultūrvēsturisko mantojumu. Izbraukšana no Gulbenes novada bibliotēkas plkst. 10.00. Vietu skaits būs ierobežots. Sekojiet līdzi informācijai bibliotēkas mājas lapā un sociālajos tīklos.

25. jūlijā plkst. 13.00 Gulbenes novada bibliotēkas organizētās aktivitātes pilsētas svētku ietvaros – “Grāmatu tenteris” (QR kodu spēle ģimenēm ar bērniem), “Kreicbike republika” (ērmriteņu parāde, velosipēdu sacensības mazajiem velosipēdistiem (7-12 gadi), velosipēdu darbnīca), āra spēles ikvienam interesentam!

Lai pieteiktos pasākumiem, kuri norisinās Gulbenes novada pagastu bibliotēkās, sazinies ar attiecīgās bibliotēkas vadītāju. Kontaktinfomāciju atrodi ŠEIT.