Europe Direct Gulbenē centra svinīgā atklāšana

Aicinām uz Europe Direct Gulbenē centra svinīgo atklāšanu 23.septembrī  plkst. 17.30 āra teltī pie Gulbenes novada bibliotēkas (lietus gadījumā bibliotēkas telpās).

Atklāšanu ar savu dalību pagodinās Eiropas Parlamenta deputāte Dace Melbārde.

Pasākuma laikā notiks Europe Direct Gulbenē organizētā fotokonkursa uzvarētāju apbalvošana.

Pasākuma otrajā daļā ap 18.30  koncertēs mūziķis un dziesmu autors Kārlis Kazāks kopā ar čellisti Undīni Balodi.

Kontaktinformācija saziņai un pieteikšanās pasākumam : 64471335 vai indra@gulbenesbiblioteka.lv

No šī gada 1. maija visā Eiropā darbu uzsāka vairāk nekā 420 EUROPE DIRECT centri, no tiem Latvijā- 7 centri. Europe Direct centru uzdevums ir veidot saikni starp ES institūcijām un iedzīvotājiem, palīdzot skaidrot, kādi resursi un atbalsts pieejams visdažādākajām sabiedrības grupām, sniegt objektīvu informāciju par nozīmīgākajām aktualitātēm Eiropā, kā arī rosināt iedzīvotāju diskusijas par Eiropas nākotni.

Europe Direct Gulbenē darbību līdz 2025.gadam nodrošinās Gulbenes novada bibliotēka.