Piedāvājam izmēģināt jaunus informācijas resursus!

Piedāvājam šādas datubāzes:

Hobbies & Crafts Reference Center - piedāvā praktiskus norādījumus un ieteikumus gandrīz visu veidu hobiju entuziastiem par mākslu un amatniecību, mājas un dārza uzturēšanu, iekštelpu iekārtojumu, bērnu rokdarbiem, modeļu veidošanu, tekstilizstrādājumiem, āra atpūtu, skatuves mākslu, zinātni un tehnoloģijām u.c.

Science Reference Center – piedāvā dažādu nozaru zinātniskos un populārzinātniskos žurnālus, enciklopēdijas, uzziņu literatūru un plašu attēlu kolekciju par lietišķajām zinātnēm, bioloģiju, ķīmiju, zemes un kosmosa zinātni, enerģētiku, vides zinātni, tiesu medicīnu, veselību un medicīnu, zinātnes vēsturi, dzīves zinātni, matemātiku, fiziku, zinātni un sabiedrību, zinātnes pētījumiem, zinātnes karjeru u.c.
Papildus pievienota augstas kvalitātes zinātnisko attēlu datubāze Scence Image Collection, kas ir sagatavota izmantojot National Geographic, UPI, Getty, NASA un Nature Picture Library materiālus. Kolekcija piedāvā daudzu zinātņu nozaru attēlus, simtiem patentētas zinātniskās ilustrācijas, diagrammas, grafikas u.c.

Consumer Health Complete – nodrošina pētnieku un interesentu informācijas vajadzības galvenajās medicīnas jomās par visām svarīgākajām medicīnas un veselības aprūpes un aizsardzības jomām.

Paroli jautājiet tepat FB vai rakstiet uz e-pastu indra@gulbenesbiblioteka.lv vai zvaniet 64471335