Ko manā labā dara Eiropa?

Kāda ir Eiropas nozīme mūsu ikdienā? Kā tā ietekmē mūsu darbu, ģimeni, veselības aprūpi, vaļaspriekus, ceļojumus, drošību, patērētāju izvēli un mūsu sociālās tiesības? Kā Eiropas ietekmi izjūtam pilsētās un reģionos?

Mēs esam Eiropas iedzīvotāji, un neatkarīgi no tā, kur dzīvojam, kā pelnām iztiku vai pavadām laiku, Eiropas Savienība ietekmē mūsu ikdienas dzīvi.

Gatavojoties 2019. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām, tīmekļa vietnē Ko manā labā dara Eiropa ir sniegti īsi pārskati par ES darbību un sasniegumiem, raugoties no ikviena cilvēka perspektīvas.

Vienu lappusi garos pārskatus varat izlasīt, dalīties ar tiem vai izmantot citiem nolūkiem. Ja vēlaties vairāk iedziļināties aplūkotajos jautājumos, aicinām jūs iepazīties ar mūsu sagatavotajiem plašāka apjoma informatīvajiem dokumentiem (briefing) par dažādām ES politikas jomām rubrikā “Uzmanības centrā”.

Šī ir dinamiski mainīga tīmekļa vietne, kurā turpmākajos mēnešos ievietos arvien vairāk materiālu, paplašinot arī izmantoto ES valodu klāstu.

Un tātad — ko jūsu labā dara Eiropa? https://what-europe-does-for-me.eu/lv/portal