Zīmējumu konkurss “Vienoti Eiropā !”

Nolikums

Konkursa rīkotājs: Europe Direct centrs Gulbenē sadarbībā ar Gulbenes novada bibliotēku

Konkurss veltīts : Eiropas Jaunatnes gadam, Eiropas dienai

Termiņš: no 2022. gada 11.aprīļa līdz 6.maija plkst.16.00

Konkursa dalībnieki: bērni un jaunieši no 7 – 17 gadiem

Konkursa norise:

1. Konkursa dalībnieks piedalās konkursā ar savu zīmējumu (jebkurā tehnikā, A4 formātā), kura tematika -  vērtības, kuras svarīgas tev, mūsu Latvijai, mūsu Eiropai (miers, brīvība, cieņa, drošība, vienlīdzība, tīra vide, darbs, tradīcijas, draudzība, dažādība u.c.)
  2. Zīmējumu paraksti : vārds, uzvārds, vecums, ķontakttālrunis
  3. Zīmējumu līdz 6.maija plkst.16.00 iesniedz klātienē Gulbenes novada bibliotēkā vai ieskenētu uz e-pastu indra@gulbenesbiblioteka.lv
  4. Darbus vērtēs Gulbenes Mākslas skolas pedagogi un Europe Direct centra, Gulbenes novada bibliotēkas apmeklētāji (no zīmējumiem tiks veidota izstāde, kura būs skatāma no 9. līdz 23.maijam)

Vērtēšana notiks divās vecuma kategorijās:

7 – 12 gadi (3 godalgotie)

12 – 17 gadi (3 godalgotie)

1. Uzvarētāju apbalvošana no 25.maija

Organizatoriem ir tiesības publicēt iesniegtos darbus  publicitātes nodrošināšanai. Konkursam iesniegtie darbi tiks publicēti sociālajos tīklos:  https://www.facebook.com/EDGulbene

ℹ️ Plašāka informācija : t.64471335 vai pa e-pastu: indra@gulbenesbiblioteka.lv