Zīmējam par vērtībām!

Noslēdzies balsojums par bērnu un jauniešu zīmējumu konkursa “Vienoti Eiropā!” darbiem. Kopā saņēmām 57 zīmējumus. Tie ir tik atšķirīgi, tomēr vērtības, ar kurām dzīvojam Eiropas Savienībā, konkursa darbos parādās līdzīgas: miers, brīvība, drošība, vienotība, dažādība, tīra vide un citas.

Kopvērtējumā, summējot balsojumus klātienē, sociālajā tīklā Facebook un Gulbenes mākslas skolas pedagoga vērtējumu, uzvarētāji ir 6 : Anastasija Maruščak (Ukraina); Ieva Seipule (Gulbene); Karīna Bežane (Gulbene); Alise Oša (Lizums); Kima Klesmane (Gulbene); Enija Kuzmane (Gulbene). Balvas lūdzam saņemt no 3.jūnija, Gulbenes novada bibliotēkā 1.stāvā.  Sazināsimies ar katru uzvarētāju arī personīgi.

Mīļš paldies visiem konkursa dalībniekiem par skaistajiem zīmējumiem! Vēl visu jūniju konkursa darbus iespējams apskatīt klātienē, bibliotēkas 1.stāvā! Atnāciet un pārliecinieties paši – smaidi un pozitīvas emocijas garantētas!

Konkursu organizēja Europe Direct centrs Gulbenē sadarbībā ar Gulbenes novada bibliotēku.

Indra Logina