Tiešsaistes mācībās “VIDE + MĀKSLA”

Jau rīt, 27. oktobrī, no plkst. 10 līdz 12 aicinām pedagogus piedalīties tiešsaistes mācībās “VIDE + MĀKSLA”!

Argumentētai sarunai ar skolēniem par vidi un klimata pārmaiņām noderēs fakti un aprēķini. Par līdzšinējām un nākotnes klimata pārmaiņām Latvijā stāstīs Dace GAILE, klimatoloģe, datu analītiķe Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas vadītāja Jolanta BOGUSTOVA rādīs, stāstīs un mudinās skolās izmantot Eiropas Parlamenta biroja Latvijā izstrādāto metodisko materiālu “Klimata pārmaiņas un Eiropas Savienības zaļais kurss”. Laipni aicinām iepazīties ar materiālu un izmantot stundās arī tad, ja mācībās nevarēsiet piedalīties.

Skolēnu emociju raisīšanai noderēs mākslas valoda! Idejās un praktiskos ieteikumos, kā izmantot mākslu kā resursu vides tēmu komunikācijā, dalīsies žurnāliste, studējoša bioloģe Eva JOHANSONE. Kā pašu radītu mākslu vai arī mākslas pasākumu apmeklēšanu efektīvi izmantot, lai runātu ar skolēniem par vides jautājumiem?

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.
Lai piedalītos, nepieciešams reģistrēties.
 
Lai izdotos interesantas sarunas, laipni aicinām pieslēgties ar kameru un audio!

Programma:

9.50 - 10.00 - Saslēgšanās
10.00 - 10.05 - Atklāšana
10.05 - 10.45 - Lekcija “Līdzšinējās un nākotnes klimata pārmaiņas Latvijā” – Dace Gaile, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datu analītiķe, klimatoloģe
10.45 - 11.00 - Ieskats metodiskajā materiālā “Klimata pārmaiņas un Eiropas Savienības zaļais kurss” – Jolanta Bogustova, Eiropas Parlamenta birojs Latvijā
11.00 - 11.10 - Pauze
11.10 - 12.10 - Nodarbība “Māksla un vides tēmu komunikācija” – Eva Johansone, žurnāliste